UWAGA KONKURS

Uwaga konkurs !

Już 23 września 2022 roku pojawi się w kinach najbardziej wyczekiwana premiera tego sezonu – „Johnny”. Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka. Opowieść o życiu KS. Jana Kaczkowskiego.

Zanim wybierzecie się do kin, zachęcamy Was do sięgnięcia po książki KS. Jana Kaczkowskiego. W naszym konkursie do wygrania są książki ze zdjęcia.

Aby je zdobyć należy na nasz adres e-mail: mbp.zabludow@wp.pl wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie :

Podaj nazwy wszystkich książek autorstwa KS. Jana Kaczkowskiego.

Zasady są proste! Kto pierwszy ten lepszy! Do dzieła!