JESIEŃ W LITERATURZE

27.09 – „Wiewiórki” wraz z Panią Sylwią Łempicką z zabłudowskiego przedszkola na lekcji bibliotecznej „Jesień w literaturze”. Koniec września- początek jesieni, spadające liście z drzew🍂🍂.

Na naszym spotkaniu nie mogło zabraknąć tematu związanego z tą właśnie porą roku. Dzieci zapoznały się z pojęciem „zielnik”, obejrzały filmik z instrukcją jego wykonania oraz stworzyły własne zielniki z wysuszonych liści drzew🍂🍁🍂🍁. Spotkanie zakończyło się wysłuchaniem opowiadania ze Stumilowego Lasu pt.: „Jesień”.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie🙂🙂