Pierwsza rocznica Śmierci Jana Leończuka

W pierwszą rocznicę śmierci Jana Leończuka 23 listopada br., Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie zaprasza Państwa do udziału w wydarzeniach poświęconych naszemu Honorowemu Obywatelowi Miasta Zabłudów. O godz. 17:00 -Skwer Jana Leończuka (dawniej skwer przy ul. Rynek) zostanie odsłonięta pamiątkowa tablica, następnie Miejski Ośrodek Animacji Kultury przy ul. Rynek 8 zaprasza na wieczór poezji i wspomnień o Janie Leończuku oraz promocję tomiku „Dotknij moich słów” – utwory wybrane.W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książek pt. „Zapiśnik szósty, „Zapiśnik siódmy „- Jana Leończuka oraz Roczników Zabłudowskich.