Nowa wersja strony Biblioteki Miejskiej w Zabłudowie

Kilka dni temu informawaliśmy już naszych Czytelników, że rozpoczęły się prace modernizacyjne nad naszą witryną. Dzięki temu chcemy zapewnić wam lepszy komfort przeglądania i czytania bibliotecznych news’ów.
Informujemy, iż od dnia 5.06.2014 r. każdy czytelnik ma dostęp do nowej wersji strony (tą właśnie przeglądasz). Jednocześnie chcielibyśmy poinformować rówżnież, iż do końca czerwca stara wersja strony będzie zawierała linki oraz news’y, których na chwilę obecną, z braku czasu, nie udało nam się wprowadzić.

Przepraszamy za problemy wynikające z prac modernizacyjnych i zapraszamy na nasz profil facebook’owy po najświeższe informacje dotyczące aktualizacji witryny do najnowszego wyglądu.

like-us

Strona internetowa powstała przy współpracy WordPress Templates & Norberta Czajkowskiego.