SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM PIEKARCZYKIEM

Szczera rozmowa, jak równy z równym, zaskakująca historia życia artysty, dobra muzyka. Tak można podsumować wczorajsze spotkanie młodzieży z Markiem Piekarczykiem ph „Zwierzenia kontestatora”. Autorski Program profilaktyczny Marka to trwające z założenia około 60 minut spotkanie, podczas którego Piekarczyk wprowadza słuchaczy w 35 lat swojego bujnego życia.
Artysta okazał się świetnym showmanem, zabawiał młodzież śmiesznymi żartami oraz opowieściami ze swojego życia. Całe spotkanie niosło za sobą mocny przekaz a forma, przyjęta w czasie wczorajszego spotkania spotkała się z dużym aplauzem młodzieży.
Przy wypełnionej po brzegi bibliotecznej czytelni, Marek Piekarczyk, muzyk i wokalista zespołu TSA, opowiadał o swojej pełnej zwrotów i niezwykłych wydarzeń karierze muzycznej. Początkach TSA, pierwszych koncertach w Opolu, szalonych trasach w Polsce i za granicą oraz tajnikach swojej pracy z uczestnikami „The Voice of Poland”.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach profilaktyki uzależnień, dofinansowane przez Gminną Komisję Problemów Alkoholowych w Zabłudowie.