MAREK PIEKARCZYK – 7 MARCA W ZABŁUDOWSKIEJ BIBLIOTECE

Serdecznie zapraszamy młodzież 7 marca 2023 o godz.13.00 na spotkanie autorskie z Markiem Piekarczykiem pt. „Zwierzenia Kontestatora”.
Marek Piekarczyk -Legenda polskiej sceny rockowej. Wykonawca ponad 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli, rock-opery Jesus Christ SuperStar, w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show The Voice of Poland, The Voice Senior, oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową Rock&Rollowa Historia Świata w RMF FM.
Liczba miejsc ograniczona, spotkanie przeznaczone dla młodzieży, zapisy pod numerem telefonu 85-7188-009.
Program profilaktyczny „Zwierzenia kontestatora” to trwające około 60 minut spotkanie, podczas którego Piekarczyk w sposób zaskakujący, wzruszający i z humorem wprowadza słuchaczy w 35 lat swojego bujnego życia. To podróż w czasie, a jednocześnie głośne wyznanie artysty, jak ważny jest dla niego człowiek, rodzina, dom, miłość, szacunek dla drugiego człowieka. Podczas spotkania pan Marek porusza także trudne tematy zawarte w jego książce, a związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i tytoniu. Opowie o swoich doświadczeniach, przeżyciach i spotkaniach z ludźmi uzależnionymi i jak to wpłynęło na ich życie.